Workshop Grafisch Ontwerpen met AI
Grafische ontwerpen genereren met AI en daar marketingproducten van maken? Dat doe je in deze workshop!
Wat als AI jouw creatieve partner wordt? In deze workshop leer je wat generatieve AI betekent voor grafisch ontwerp. Je leert werken met tools zoals ChatGPT, Sora, en Recraft.ai. Aan het einde van de sessie ontwerp je een eigen marketingproduct met behulp van Recraft.ai. Op het einde buigen we ons ook over het ethische luik rond AI.
Tijdens deze interactieve sessie ontdek je hoe AI je creatieve proces kan versterken en leer je kritisch omgaan met deze technologie. Of je nu een beginner bent of al ervaring hebt met grafisch design, deze workshop biedt jou nieuwe vaardigheden en perspectieven om aan de slag te gaan met AI.
De workshop duurt twee uur. Wil je dat de workshop langer duurt of voor meer deelnemers? Dan spreken we over een workshop op maat. Laat dat zeker weten in het contactformulier. Het contactformulier om een aanvraag in te dienen voor deze workshop vind je onderaan deze pagina.
De inhoud, leerdoelen, wat wij voorzien en wat jij best voorziet, lees je in de workshopfiche. Die kan je hieronder downloaden. ⬇️
WIE?
Max. 20 deelnemers (school) of 15 deelnemers (vrije tijd), vanaf 13 jaar
WAAR?
Op locatie
WANNEER?
Op aanvraag
PRIJS?
€250 (excl. vervoerskosten)